info@anabella.lv
+371 22335882

Par mums

Laipni gaidīti multibrendu Itaļu modes interneta veikalā Anabella. Mēs Jums piedāvājam preces “made in Italy” – drēbes, somas, aksesuārus un bižutēriju.

“Made in Italy” nozīmē labu kvalitāti, stilu un skaistumu. Visa produkcija ir izgatavota no kvalitatīviem materiāliem un ražota tieši Itālijā.

Interneta veikals Anabella piedāvā iespēju iegādāties Itālijas brendu preces par pieejamām cenām. Ja Jūs vēlaties izskatīties stilīgi, skaisti un eleganti, kā arī vērtējat kvalitāti, tad šis interneta veikals ir radīts tieši Jums.

Visi modeļi tiek rūpīgi atlasīti ņemot vērā ne tikai skaistumu, bet arī ērtumu un komfortu. Veikala sortiments tiks periodiski atjaunots atbilstoši tendencēm un klientu vēlmēm, tieši tāpēc mēs kopā ar Jums izveidosim katram atbilstošu ar plašu preču klāstu veikalu.

Interneta veiklā Anabella piedāvātās preces tiek rūpīgi atlasītas un pārbaudītas uz bojājumiem un brāķi, līdz ar ko klientam tiek piegātāta prece teicamā kvalitātē. Ar ko arī tiek maksimāli minimalizēta iespēja, ka prece tiks atgriezta un priecēs Jūs ar pirkumu.

Visus noteikumus un nepieciešamo informāciju t.s. par preces atgriezšanu Jūs varēsiet iepazīties Distances līgumā.

Distances līgums