info@anabella.lv
+371 22335882

Zīmoli

Pārstāvētie zīmoli:

Jauno sieviešu apģērbu brends Miss Miss by Valentina sākotnēji tika veidots ar skaidru mērķu un veidolu izpratni uz kuriem tam būtu jātiecas. Jau ar mūsdienu modes pirmajiem soļiem Miss Miss drosmīgi piedāvāja savām jaunajām pircējām apbrīnojamu aktuālo un klasisko dizaina apvienojumu, itāļu tradicionālo stilu par saprātīgām cenām un nevainojamu kvalitāti. Pateicoties neparastu ideju meklējumiem un nepārtrauktai ražošanas pilnveidei zīmols ātri ieguva atzinību un pašlaik izraisa arvien lielāku  interesi modes cienītāju vidū visā pasaulē.

Roberta Biagi – šis ir salīdzinoši jauns brends, kas tika dibināts 2006. gadā un pieder kompānijas Biagini Italia Srl. grupai. Neskatoties uz savu jaunību, Roberta Biagi ir pilntiesīga premium klases brendu pārstāve. Sākotnējais pamatvirziens bija aksesuāru, somu un citu ādas izstrādājumu, dizains un ražošana. Vēlāk, brends laida klajā savu sieviešu apģērbu ražošanas līniju. Roberta Biagi kolekcijas atšķiras ar augstas kvalitātes ražojumu, dabisku audumu un materiālu izvēli, interesantu dizainu, košām apdrukām, neatkārtojamām detaļām un aksesuāriem.

Jau vairāk kā 10 gadus kompānija Lattementa nodarbojas ar sieviešu apģērbu Plus Size ražošanu. Ne tikai jaunas sievietes ar ideāliem augumiem vēlās izskatīties skaisti un stilīgi. Šī modernā itāļu brenda apģērbs radīts kuplu formu īpašniecēm, sākot no 48. izmēra un augstāk. Lattementa apģērbu kolekcija ļauj tām atrast savu stilu, ģērbties jauneklīgi un izsmalcināti. Šī itāļu brenda lielo izmēru apģērbs atšķiras ne tikai ar neatkārtojami augstu kvalitāti, bet arī ar skaistiem griezumiem.

Lizalù – itāļu zīmols valdzinošām sievietēm (Curvy Girl), ar 30 gadu panākumiem modes jomā. Zīmols ir radīts kuplu formu sievietēm un meitenēm, vērsts uz eleganci un juteklību. Lizalù sieviete vienmēr seko modes tendencēm. Kolekcijas modeļi ir vienmēr pieprasīti, padara sievietes šarmantas pat  ikdienā. Lizalù ir stilīga apģērba izteiksme ar īstu sievišķību. Ideāla cenas un kvalitātes kombinācija padara šo zīmolu populāru un iemīļotu sievietēm ar kuplām formām.

Markai Primo Emporio ir vairāk kā 30 gadu vēsture. Tās dibinātāji – Proviteru ģimene nodibināja brendu 80-to gadu sākumā. Primo Emporio – tas ir apģērbs vīriešiem, kas sākotnēji piedāvāja pilsētas modi, vai tā saucamo – urbānistisko stilu. Vīriešu apģērba kolekcijas ar izaicinošu lielpilsētas dzīves toni  pauž sevī veselīgu vīrieša pamatīgumu, uzticamību un spēku. Kopā ar to, tā ir vienkāršība un izturība. Primo Emporio – tā ir sekošana mūsdienu fashion industrijas tendencēm, tai pat laikā saglabājot savu izsmalcināto itāļu stilu.

Brends BECATO – tas ir populārs itāļu modernu dabīgās ādas somu un aksesuāru vārds. Kompānijas dibinātāji apliecina, ka šīs produkcijas pircēji neapzināti iet uz kompromisu: iegādājas unikālus kvalitatīvus izstrādājumus, kas izgatavoti no labākajiem materiāliem un darināti ar lielu rūpību un centību. Papildus visam, lielu ieguldījumu sniedz radošie dizaineri, kuri ikreiz iedveš savu dvesmu kārtējā modeļu kolekcijā. Tas viss dod iespēju gala rezultātā saņemt gatavo produkciju, kas atbilst daudzu jo daudzu pircēju prasībām.